אודות

בן 37, במקור מקריית ביאליק וכעת גר בפרדס חנה. נשוי למאיה ואב ליובל ושחר. למדתי לימודי מזרח אסיה וגיאוגרפיה באוניברסיטת חיפה מתוך מטרה לעסוק בזה בעתיד אך כמו שאתם רואים זה לא ממש קרה.

איך הגעתי לקידום אתרים

בשנת 2005 חזרתי מהטיול במזרח ופתחתי בלוג צילום בפלטפורמת הבלוגים של תפוז שלדעתי היה אחד מהבלוגי צילום הראשונים בארץ. הבלוג תפס תאוצה במהירות בתוך הפרדס התפוזי ותוך פרק זמן קצר של כמה חודשים כבר צבר עשרות מנויים ואלפי "כניסות" בכל חודש (כך קראנו פעם למושג מבקרים). מתוך ניסיון למשוך עוד "כניסות" לא רק מתפוז אלא גם משאר רחבי הרשת, התחלתי לחפש מידע על קידום אתרים ואפילו ערכתי ניסוי לגרום לגוגל להכניס לאינדקס שלו ביטוי שלא היה קיים לפני כן.

ככול שקראתי יותר מידע על התחום הבנתי בעצם שאני לא יודע כלום והנושא הזה כל כך דינאמי ומשתנה מדי יום ולכן כל כך חשוב לעקוב אחרי כל העדכונים. בשלב מסויים בשנת 2008 החלטתי שאני רוצה לעסוק בקידום אתרים באופן מקצועי.

מקומות שעבדתי

 • MyPrice – פורטל השוואת מחירים של בעלי מקצוע.
  תפקיד: מקדם אתרים
 • Nirox – סוכנות קידום אתרים
  תפקיד: מנהל פרוייקטים של קידום אתרים.
 • SEO Israel – סוכנות קידום אתרים מהמובילות בארץ.
  תפקיד: מנהל פרוייקטים של קידום אתרים (SEO, PPC)
 • 888holdings – חברת רנדום לוג'יק, מקבוצת 888. אחת החברות הידועות והמצליחות בעולם בתעשיית האונליין, המציעה מגוון משחקים כגון: משחקי קזינו, פוקר, ספורט, בינגו.
  תפקיד: מנהל SEO של יחידת הפוקר בארה"ב.
 • Webpals  – חברת פרופרמנס מרקטינג בעלת ארסנל של למעלה מ-3000 אתרים. 

למה יצאתי לדרך עצמאית?

אחרי קריירה של מעל 7 שנים בתור שכיר בתחום הגעתי למסקנה שצברתי מספיק ידע וניסיון במגוון תפקידים, פרוייקטים וחברות על מנת לפרוש את הכנפיים ולהתחיל לעסוק בקידום אתרים מקצועי בתור עצמאי.
בהתחלה (ועדיין) הייתי פרילנסר שמבצע עבודות SEO במגוון חברות כמו Klogic ו- Web Guru עד שלאט לאט התחלתי לאסוף גם לקוחות פרטים שלהם אני מציע שירותי ייעוץ SEO.

למה אני?

עבדתי גם בסוכנות קידום אתרים וגם בתור מקדם אתרים In House. אני גם פרילנסר וגם מקדם אתרים משל עצמי. אני יודע להפריד בין עיקר לטפל. אני יודע מה החסרונות והיתרונות מכל צד. אני טוב בעבודה טכנית. אני יודע לפתור בעיות SEO.

משהו שאתם לא יודעים עליי

אני יודע סינית, מנגן במפוחית ומומחה בהוצאת ליכלוכים מהפופיק

צריכים ייעוץ?

השאירו הודעה [contact-form-7 id="4" title="טופס יצירת קשר 1"]